5. Cobra

Cobra

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1951

CoBrA-kunst

CoBrA

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Corneille - “L'été des oiseaux - le message" kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch “L'été des oiseaux - le message"
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Corneille - zeefdruk in CoBrA-stijl - 1951/1987 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk in CoBrA-stijl - 1951/1987
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 49 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 265
Corneille - POISSON HEUREUSE kopen? Bied vanaf 490!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch POISSON HEUREUSE
Techniek Aquagravure
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 490
Corneille - PETITE FEMME EPOUVANTAIL kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch PETITE FEMME EPOUVANTAIL
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 195
Corneille - LA FLEUR ROUGE kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch LA FLEUR ROUGE
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 195
Lucebert - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 1350!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Cobra figuren
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 1.350
1 bieding
Corneille - DEUX AMIS kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch DEUX AMIS
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 195
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Corneille - 3 prentjes kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 prentjes
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Serge Vandercam - De Man van Tollund kopen? Bied vanaf 295!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens De Man van Tollund
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Serge Vandercam - 'l 'Homme de Tollund kopen? Bied vanaf 275!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens 'l 'Homme de Tollund
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - Hommage aan Léopold Sédar Senghor, 1974 kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Léopold Sédar Senghor, 1974
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - 2000 - "FOOTBALLERS THE GOLDEN BALL" - hand signed - Cobra. kopen? Bied vanaf 165!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 - "FOOTBALLERS THE GOLDEN BALL" - hand signed - Cobra.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 165
Corneille - Corneille (1922-2010) - Le Bateau kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille (1922-2010) - Le Bateau
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 145
Anders Osterlin - Dynamite kopen? Bied vanaf 60!
Anders Osterlin (1926) Zweeds Dynamite
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Anders Osterlin - Eletrolux Stockholm kopen? Bied vanaf 55!
Anders Osterlin (1926) Zweeds Eletrolux Stockholm
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 500!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 500
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 50
Corneille - Reclining female nude and a bird (Liggend vrouwelijk naakt en een vogel) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Reclining female nude and a bird (Liggend vrouwelijk naakt en een vogel)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Simon Vinkenoog - Wildernis kopen? Bied vanaf 80!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Wildernis
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 47 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Corneille - Les deux l' oiseau amoureuse kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les deux l' oiseau amoureuse
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 28 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 195
Constant - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 550
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Lucebert - Ets/aquatint: "Nachtmerrie" - 1967 kopen? Bied vanaf 249!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets/aquatint: "Nachtmerrie" - 1967
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 49 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 249
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Lucebert - Ets - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets - 1974
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 57 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST)
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350