Chr. Schuler - Schöner Stahlstich, Maastricht mit Vrijthof
Kreel Daamen - Radierung, Im Regenbogen – Gerahmt
Ton Schulten - gerahmter Siebdruck auf Papier: Herbst – 1998
Klaas Gubbels - Holzschnitt: Tisch und Stühle - 2000
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Tekening door Jos van den Berg
Voorstelling van de Pier in Scheveningen
Losbladig, beeldmaat 12x19, bladmaat 15x23
Gesigneerd r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd