Chr. Schuler - Belle gravure sur acier, Maastricht avec Vrijthof
Kreel Daamen - Eau-forte, Dans l'arc-en-ciel - Encadrée
Ton Schulten - Sérigraphie encadrée sur papier : Automne - 1998
Klaas Gubbels - gravure sur bois : table et chaises - 2000
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Tekening door Jos van den Berg
Voorstelling van de Pier in Scheveningen
Losbladig, beeldmaat 12x19, bladmaat 15x23
Gesigneerd r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd