Herman Brood - 4 Bücher: Souvenirs 1. Auflage/Wild Romance der Film/Gesundes Sandwich
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1978 |
Technik | Litho |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 77 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | prent 190 |
Zustand | Gut | ||
Prent is in goede staat, de uiterste witrand een kleine verkleuring maar dit valt geheel weg bij gebruik van een nieuw passe partout. | |||