Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | prent 190 |
Conditie | Goed | ||
Prent is in goede staat, de uiterste witrand een kleine verkleuring maar dit valt geheel weg bij gebruik van een nieuw passe partout. | |||