zwart
  5. zwart

zwart

Lid sinds 2016 / 's-Hertogenbosch, Nederland

6 aangeboden items / 53 verkochte items

Paul Corvers - Somewhere out there kopen? Bied vanaf 275!
Paul Corvers (1953) Nederlands Somewhere out there
Techniek Olieverf
Afmetingen 32.3 x 42.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Teun Kuipers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Teun Kuipers (1979) Nederlands geen titel
Techniek Hout
Afmetingen 17.4 x 17.2 x 8.3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Paul Corvers - The Enclosed Valley (660) kopen? Bied vanaf 295!
Paul Corvers (1953) Nederlands The Enclosed Valley (660)
Techniek Olieverf
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 295