Teun Kuipers (1979) geen titel
Techniek | Hout |
Afmetingen | 17.4 x 17.2 x 8.3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Lid sinds 2016 / 's-Hertogenbosch, Nederland
6 aangeboden items / 53 verkochte items
Techniek | Hout |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Tempera |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 32.3 x 42.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |