vandersluijs
  5. vandersluijs

vandersluijs

Lid sinds 2024 / Vught, Nederland

6 aangeboden items / 34 verkochte items

Einari Junttila - Lapland kopen? Bied vanaf 25!
Einari Junttila (1901-1975) Fins Lapland
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Adolf MÜHLHAN - Hamburg, Binnenalster kopen? Bied vanaf 20!
Adolf MÜHLHAN (1886-1956) Duits Hamburg, Binnenalster
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Arthur Douhaerdt - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Arthur Douhaerdt (1875-1954) Belgisch Dorpsgezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Hen Euverman - Tursac kopen? Bied vanaf 20!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands Tursac
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Hen Euverman - herenboerderij kopen? Bied vanaf 20!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands herenboerderij
Techniek Aquarel
Afmetingen 68 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Hen Euverman - stilleven boeket kopen? Bied vanaf 20!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands stilleven boeket
Techniek Aquarel
Afmetingen 75 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20