Vakmans
  5. Vakmans

Vakmans

Lid sinds 2024 / goirle , Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Els Amman - In het bos kopen? Bied vanaf 130!
Els Amman (1931-1978) Nederlands In het bos
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 75 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 130