Lid sinds 2023 / Dongjum , Nederland
10 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 50.5 x 75.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Serie/Box |
Afmetingen | 24.5 x 17 cm (h x b) |
Afmetingen | 36 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 25 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 19 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 23 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 54 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 25.7 x 19 cm (h x b) |