stien2024
  5. stien2024

stien2024

Lid sinds 2024 / Nijmegen , Nederland

8 aangeboden items / 0 verkochte items

Richard Josey - Frederick James Archer kopen? Bied vanaf 50!
Richard Josey (1840-1906) Engels Frederick James Archer
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Antoinette van Hoytema - “Schuit aan de kade”. kopen? Bied vanaf 50!
Antoinette van Hoytema (1875-1967) Nederlands “Schuit aan de kade”.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
Drager Papier
€ 50
Frans Lebret - “Rund in landschap” kopen? Bied vanaf 60!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands “Rund in landschap”
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Waalko Jans Dingemans (sr.) - Aardappelrooiers kopen? Bied vanaf 40!
Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925) Nederlands Aardappelrooiers
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Frans Bosen - “Straatje” te Zandvoort. kopen? Bied vanaf 40!
Frans Bosen (1891-1949) Nederlands “Straatje” te Zandvoort.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 37.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Frans Bosen - Slopje te Zandvoort kopen? Bied vanaf 25!
Frans Bosen (1891-1949) Nederlands Slopje te Zandvoort
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 36.5 x 25.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Ellen Geertruida van Hulsen - Stilleven kopen? Bied vanaf 50!
Ellen Geertruida van Hulsen (1945) Nederlands Stilleven
Techniek Droge Naald
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Georg Rueter - Meisje kopen? Bied vanaf 100!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Meisje
Techniek Litho
Afmetingen 16 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100