Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

246 aangeboden items / 3856 verkochte items

Pieter Pander - Jonge vrouw in café, olieverf op paneel (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1295!
Pieter Pander (1962) Nederlands Jonge vrouw in café, olieverf op paneel (netjes ingelijst, groot)
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.295
Piet Gutter - Trompe l’oeil stilleven, olieverf op paneel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!
Piet Gutter (1944) Nederlands Trompe l’oeil stilleven, olieverf op paneel (mooi ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 68 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Paul Smulders - Zonder titel, olie- en acrylverf op doek (zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Paul Smulders (1962) Nederlands Zonder titel, olie- en acrylverf op doek (zeer groot)
Techniek Olieverf
Afmetingen 120 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.000
Jacob Zekveld - Niet lullen maar poetsen, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Niet lullen maar poetsen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 45
Klaas Gubbels - Kan op tafel, metalen beeld (2023) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kan op tafel, metalen beeld (2023)
Techniek IJzer
Afmetingen 13 x 10 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
herman de vries - V74-63S, zeefdruk kopen? Bied vanaf 450!
herman de vries (1931) Nederlands V74-63S, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jean-Jacques Bauweraerts (1953) Belgisch Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Hans Köhler Computer Art, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
€ 50
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
€ 40
Klaas Gubbels - Drie kannen op elkaar, metalen beeld (2017) kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Drie kannen op elkaar, metalen beeld (2017)
Techniek IJzer
Afmetingen 13 x 11 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 175
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Jan Wiegers - Gezicht op Capri, litho kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Gezicht op Capri, litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 175
Gene Eggen - Figuur, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Figuur, bronzen beeld
Techniek Brons
Afmetingen 50 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Cris Agterberg - Staand figuur, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Cris Agterberg (1883-1948) Nederlands Staand figuur, bronzen beeld
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 3 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Jörg Remé - Regenboogmeisje, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Regenboogmeisje, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 45
Dennis Olsen - Self Portrait, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Self Portrait, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Dirkje Kuik - Bewaarschoolkinderen, ets (proefdruk, mogelijk unica) kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Bewaarschoolkinderen, ets (proefdruk, mogelijk unica)
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50
Reiner Schwarz - Selbst, äffisch, litho kopen? Bied vanaf 50!
Reiner Schwarz (1940) Duits Selbst, äffisch, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50
Hans Abbing - Slapend naakt, ets kopen? Bied vanaf 75!
Hans Abbing (1946) Nederlands Slapend naakt, ets
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 75
Nicolaas Wijnberg - Surrealistisch zelfportret, litho kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Surrealistisch zelfportret, litho
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 75
Jan Cremer - Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Herman Gordijn - Knikkeren, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Knikkeren, ets (netjes ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Anco van der Haar - Acht hoofden, litho kopen? Bied vanaf 55!
Anco van der Haar (1953) Nederlands Acht hoofden, litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Dirkje Kuik - Ophelia / Venetië, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 65!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Ophelia / Venetië, ets (kleine oplage)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 65
Horst Mundschitz - Naakt voor open venster, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Naakt voor open venster, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Rob Scholte - Glossy XXIII, piëzografie (groot, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 350!
Rob Scholte (1958) Nederlands Glossy XXIII, piëzografie (groot, kleine oplage)
Techniek Giclée
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Oldrich Kulhanek - Heronymus Bosch, ets kopen? Bied vanaf 175!
Oldrich Kulhanek (1940-2013) Tsjechisch Heronymus Bosch, ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 175