Aji V.N. (1968) figuur
Afmetingen | 22 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
€ 95
Lid sinds 2019 / Landsmeer, Nederland
4 aangeboden items / 9 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 114 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |