Lid sinds 2024 / Bilthoven, Nederland
11 aangeboden items / 4 verkochte items
Afmetingen | 62 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 55.5 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 59 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 44 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 43 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 27 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |