Lid sinds 2024 / Maaseik, België
9 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 82 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48.5 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 57 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 94 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 158 x 138 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 98 x 98 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |