N-K-C
  5. N-K-C

N-K-C

Lid sinds 2013 / Amersfoort, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Jozef Israëls - Kindje in kinderstoel kopen? Bied vanaf 150!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands Kindje in kinderstoel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 15.2 x 10.2 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 150
Willem de Zwart - "Trap in België" kopen? Bied vanaf 25!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands "Trap in België"
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29.9 x 14.1 cm (h x b)
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Wally Moes - "De Voddenraper" (ook wel: "Boerenjongen met mand en hark" kopen? Bied vanaf 125!
Wally Moes (1856-1918) Nederlands "De Voddenraper" (ook wel: "Boerenjongen met mand en hark"
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23.5 x 15.5 cm (h x b)
€ 125