Jozef Israëls (1824-1911) Kindje in kinderstoel
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 15.2 x 10.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 150