Pieter Dupont (1870-1911) "De Bedelaars"
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 13.28 x 8.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 30