N-K-C
  5. N-K-C

N-K-C

Lid sinds 2013 / Amersfoort, Nederland

4 aangeboden items / 1 verkochte items

Pieter Dupont - "De Bedelaars" kopen? Bied vanaf 30!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands "De Bedelaars"
Techniek Gravure
Afmetingen 13.28 x 8.7 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Gerard van Rooy - 3 maal Ex Libris kopen? Bied vanaf 30!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands 3 maal Ex Libris
Techniek Ets
Afmetingen 8.5 x 7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 30
Georg Rueter - Premie-uitgave 100 jarig bestaan Arti et Amicitiae kopen? Bied vanaf 200!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Premie-uitgave 100 jarig bestaan Arti et Amicitiae
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 200
Sal Meijer - "Oudemanhuispoort" kopen? Bied vanaf 10!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands "Oudemanhuispoort"
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding