Lid sinds 2024 / Ter Apel, Nederland
5 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 40 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 4 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 31 x 17 cm (h x b) |
Afmetingen | 4 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |