Leogroenewegen
  5. Leogroenewegen

Leogroenewegen

Lid sinds 2016 / BAARN, Nederland

3 aangeboden items / 5 verkochte items

Edward Gilbert Hester - Punchestown Conyngham Cup Punchestown 1872 kopen? Bied vanaf 40!
Edward Gilbert Hester (1843-1903) Engels Punchestown Conyngham Cup Punchestown 1872
Techniek Aquarel
Afmetingen 77 x 107 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Roelof Wildeboer - Stilleven met fruit kopen? Bied vanaf 35!
Roelof Wildeboer (1902-1989) Nederlands Stilleven met fruit
Techniek Olieverf
Afmetingen 54 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Roelof Wildeboer - Stilleven met fruit en antiek koperen emmer kopen? Bied vanaf 35!
Roelof Wildeboer (1902-1989) Nederlands Stilleven met fruit en antiek koperen emmer
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 35