Edward Gilbert Hester (1843-1903) Punchestown Conyngham Cup Punchestown 1872
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 77 x 107 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 40
1 bieding