Lid sinds 2016 / Maastricht, Nederland
5 aangeboden items / 87 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 29.5 x 29.5 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 65 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 80.5 x 95.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 55 x 61 x 0.3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 25 x 32 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5057 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |