Lid sinds 2024 / berkel en rodenrijs, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Offset |
Afmetingen | 9.7 x 12.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 36.5 x 29.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |