Hans de Vries (1944) Zo Moe
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 54 x 193 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 95
Lid sinds 2024 / Enkhuizen, Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Penseel (Inkt) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 99 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 7 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |