KarinvdWetering1962
  5. KarinvdWetering1962

KarinvdWetering1962

Lid sinds 2024 / Sint Michielsgestel, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Camiel Andriessen - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Camiel Andriessen (1974) Nederlands zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 55!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch Superbaby
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Pjeroo Roobjee - De Verteller kopen? Bied vanaf 45!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch De Verteller
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Isa van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 75!
Isa van der Zee (1928) Nederlands Abstract
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75