Paul van der Ven (1892-1972) Vrachtboten in Amsterdamse gracht
Afmetingen | 73.5 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 175