Lid sinds 2024 / Waalwijk, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Polaroid |
Afmetingen | 99 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 107 x 77 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |