inart
  5. inart

inart

Lid sinds 2020 / Markenbinnen, Nederland

2 aangeboden items / 8 verkochte items

Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 950!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Corneille - Onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Onbekend
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 78 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 400