HJB05
  5. HJB05

HJB05

Lid sinds 2014 / Zutphen, Nederland

3 aangeboden items / 42 verkochte items

Ronald Tolman - Ets Ikaros kopen? Bied vanaf 49!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets Ikaros
Techniek Ets
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Antoon Derkzen van Angeren - Stadsaangezicht met aangemeerde zeilboten kopen? Bied vanaf 49!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Stadsaangezicht met aangemeerde zeilboten
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Co Westerik - 6x affiches van diverse tentoonstellingen kopen? Bied vanaf 59!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 6x affiches van diverse tentoonstellingen
Techniek Offset
Afmetingen 94 x 62 cm (h x b)
€ 59