Lid sinds 2024 / Amstelveen , Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 57 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |