Jan Caspar Philips (1700-1775) De Stad Nijmegen
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 21.2 x 46.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 110