Lid sinds 2019 / Enschede, Nederland
3 aangeboden items / 16 verkochte items
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 21.2 x 46.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35.5 x 45.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 49.3 x 42.3 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |