gbperik053
  5. gbperik053

gbperik053

Lid sinds 2019 / Enschede, Nederland

3 aangeboden items / 16 verkochte items

Jan Caspar Philips - De Stad Nijmegen kopen? Bied vanaf 110!
Jan Caspar Philips (1700-1775) Nederlands Duits De Stad Nijmegen
Techniek Gravure
Afmetingen 21.2 x 46.8 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Sujatno Koempoel - dorpsstraat kopen? Bied vanaf 200!
Sujatno Koempoel (1912-1987) Indonesisch dorpsstraat
Techniek Olieverf
Afmetingen 35.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 200
Jan Poortenaar - De Rode Hoed Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands De Rode Hoed Amsterdam
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 49.3 x 42.3 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40