Lid sinds 2012 / venlo, Nederland
19 aangeboden items / 440 verkochte items
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 52 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 30 x 33 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 29.5 x 29.5 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 26 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 34 x 25 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 54 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 84 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 73 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Computerprint |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Computerprint |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |