Lid sinds 2019 / H.I. Ambacht, Nederland
4 aangeboden items / 15 verkochte items
Techniek | Textiel |
Afmetingen | 240 x 170 x 1 cm (h x b x d) |
Gewicht | 10000 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 51 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 19 x 10 cm (h x b) |