dieterschellens_antiques
  5. dieterschellens_antiques

dieterschellens_antiques

Lid sinds 2024 / TESTELT, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Jos Speybrouck - 14de Zondag na Pinksteren kopen? Bied vanaf 20!
Jos Speybrouck (1891-1951) Belgisch 14de Zondag na Pinksteren
Techniek Litho
Afmetingen 58.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Jos Speybrouck - Tweede Komst Van Christus kopen? Bied vanaf 10!
Jos Speybrouck (1891-1951) Belgisch Tweede Komst Van Christus
Techniek Litho
€ 10
Jos Speybrouck - Derde Zondag Na Pinksteren kopen? Bied vanaf 10!
Jos Speybrouck (1891-1951) Belgisch Derde Zondag Na Pinksteren
Techniek Litho
Afmetingen 59.5 x 38.5 cm (h x b)
€ 10