Damster
  5. Damster

Damster

Lid sinds 2016 / Groningen, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Corneille

Kees de Waal - What is it like to be what you are not kopen? Bied vanaf 195!
Kees de Waal (1922) Nederlands What is it like to be what you are not
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 195
Kees de Waal - Artificial Intelligence kopen? Bied vanaf 275!
Kees de Waal (1922) Nederlands Artificial Intelligence
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Corneille - Sans Titre ( uit de serie van Oscar Wilde ) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sans Titre ( uit de serie van Oscar Wilde )
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225