CRochedreux68
  5. CRochedreux68

CRochedreux68

Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Anteunis - Naakt meisje met vlechten kopen? Bied vanaf 200!
Jan Anteunis (1896-1973) Belgisch Naakt meisje met vlechten
Techniek Gips
Afmetingen 40 x 8 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 850 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Peter Gentenaar - Rennende figuur kopen? Bied vanaf 40!
Peter Gentenaar (1946) Nederlands Rennende figuur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40
Peter Gentenaar - Man met pijp en vrouw krijgt voetbehandeling kopen? Bied vanaf 40!
Peter Gentenaar (1946) Nederlands Man met pijp en vrouw krijgt voetbehandeling
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 40