CharlotteM
  5. CharlotteM

CharlotteM

Lid sinds 2024 / Vught, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Adriaen van Ostade - Adriaen van Ostade kopen? Bied vanaf 500!
Adriaen van Ostade (1610-1685) Nederlands Adriaen van Ostade
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 500