Lid sinds 2024 / Arrodets ez Angles, Frankrijk
11 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 95 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 77 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 36 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 47 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Afmetingen | 73 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 20 x 20 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 110 x 100 cm (h x b) |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |