BWArt
  5. BWArt

BWArt

Lid sinds 2024 / Tiel, Nederland

4 aangeboden items / 10 verkochte items

Johan Ponsioen - Stilleven met Vis / Tinnen Bord / Keulse Pot - Olieverf kopen? Bied vanaf 1250!
Johan Ponsioen (1900-1969) Nederlands Stilleven met Vis / Tinnen Bord / Keulse Pot - Olieverf
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan van Anrooy in zijn Atelier - Foto kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Jan van Anrooy in zijn Atelier - Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Techniek Digitale Print
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Sil Peperkamp - Station Tiel 2005 - Olieverf Schilderij kopen? Bied vanaf 295!
Sil Peperkamp (1950-2011) Nederlands Station Tiel 2005 - Olieverf Schilderij
Techniek Olieverf
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 295