Bastiaan49
  5. Bastiaan49

Bastiaan49

Lid sinds 2024 / 'S-GRAVENHAGE, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Margarita Nicolaas - Geisha kopen? Bied vanaf 300!
Margarita Nicolaas (1947) Nederlands Geisha
Techniek Gouache
Afmetingen 125 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 300