Margarita Nicolaas (1947) Geisha
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 125 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 300