ArthouseCollectionDS
  5. ArthouseCollectionDS

ArthouseCollectionDS

Lid sinds 2024 / Sittard , Nederland

10 aangeboden items / 5 verkochte items

Joan Miro - “Lithografie origineel IV”. kopen? Bied vanaf 95!
Joan Miro (1893-1983) Spaans “Lithografie origineel IV”.
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Jan van Riel - “Paard en wagen” Ets uit 1945, handgesigneerd, 6/7. kopen? Bied vanaf 59!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands “Paard en wagen” Ets uit 1945, handgesigneerd, 6/7.
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 59
David Hockney - Images et pensées pour le magazin Vogue, Paris. kopen? Bied vanaf 89!
David Hockney (1937) Engels Images et pensées pour le magazin Vogue, Paris.
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 75 cm (h x b)
€ 89
Dario Bosa - “ Two Ladies”, gesigneerd, serie nr. Unica. kopen? Bied vanaf 119!
Dario Bosa (1958) Braziliaans “ Two Ladies”, gesigneerd, serie nr. Unica.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 119
Paul Indrek Kostabi - "Mind Bogglers, gesigneerd, E.A, 2013" kopen? Bied vanaf 89!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans "Mind Bogglers, gesigneerd, E.A, 2013"
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 89
Herbert Bayer - Bauhaus 1919-1969 Plakat Musée National d'Art Moderne Paris kopen? Bied vanaf 209!
Herbert Bayer (1900-1985) Amerikaans Oostenrijks Bauhaus 1919-1969 Plakat Musée National d'Art Moderne Paris
Techniek Offset
Afmetingen 59 x 42 cm (h x b)
€ 209
Jeff Wall - “morning cleaning”. kopen? Bied vanaf 79!
Jeff Wall (1946) Canadees “morning cleaning”.
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
€ 79