Artem_Arti
  5. Artem_Arti

Artem_Arti

Lid sinds 2014 / Amsterdam, Nederland

4 aangeboden items / 53 verkochte items

Antonio Saura - Roland Garros 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Roland Garros 1997
Techniek Offset
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Alex Katz - Alex, Self Portrait kopen? Bied vanaf 169!
Alex Katz (1927) Amerikaans Alex, Self Portrait
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
€ 169
Robert Mapplethorpe - William S. Burroughs kopen? Bied vanaf 75!
Robert Mapplethorpe (1946-1989) Amerikaans William S. Burroughs
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 75
Konrad Klapheck - Davis Cup 1983 - Gesigneerd en genummerd (8/150) kopen? Bied vanaf 758!
Konrad Klapheck (1935) Duits Davis Cup 1983 - Gesigneerd en genummerd (8/150)
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 758