Antonio Saura (1930-1998) Roland Garros 1997
Techniek | Offset |
Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 50
Lid sinds 2014 / Amsterdam, Nederland
4 aangeboden items / 53 verkochte items
Techniek | Offset |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 75 x 54 cm (h x b) |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 93 x 73.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |