Lid sinds 2017 / Egmond-Binnen, Nederland
7 aangeboden items / 92 verkochte items
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 32 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 28 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 28 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 86 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 33 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |