Lid sinds 2023 / Zaandam, Nederland
6 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 93 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 94 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 94 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 66.5 x 73.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |