Zoepremsela
  5. Zoepremsela

Zoepremsela

Lid sinds 2024 / Eindhoven , Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Frank Premsela - Bloot kopen? Bied vanaf 200!
Frank Premsela (1952) Nederlands Bloot
Techniek Olieverf
Afmetingen 105 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 200
Frank Premsela - Het Oog kopen? Bied vanaf 300!
Frank Premsela (1952) Nederlands Het Oog
Techniek Olieverf
Afmetingen 102 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Frank Premsela - Stilleven kopen? Bied vanaf 300!
Frank Premsela (1952) Nederlands Stilleven
Techniek Olieverf
Afmetingen 106 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Frank Premsela - Schedel kopen? Bied vanaf 400!
Frank Premsela (1952) Nederlands Schedel
Techniek Olieverf
Afmetingen 110 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Frank Premsela - Zelfportret kopen? Bied vanaf 100!
Frank Premsela (1952) Nederlands Zelfportret
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 100