Uytje036
  5. Uytje036

Uytje036

Lid sinds 2024 / Almere, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Plateelbakkerij Zuid-Holland - Wandbord Kitty 2965/35 kopen? Bied vanaf 25!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Wandbord Kitty 2965/35
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Heinrich Franciscus Antheunis - Priest with a wine jug kopen? Bied vanaf 81!
Heinrich Franciscus Antheunis (1905-1972) Nederlands Priest with a wine jug
Techniek Steen
Afmetingen 29 x 11 x 13.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 81
Rie Rooker-Knipscheer - St. Céré kopen? Bied vanaf 70!
Rie Rooker-Knipscheer (1911-2003) Nederlands St. Céré
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70