Jan den Hengst (1904-1983) Kijkje in Franse straat
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 38 x 24 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 22
Lid sinds 2024 / Raamsdonksveer, Nederland
1 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |