Karin Borghouts (1959) Museum to scale
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 50 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 120
Lid sinds 2024 / Opwijk, België
6 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Digitale Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 35 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |