Dillon Boy (1979) Corporations Kill / Mickey mouse graffiti dismaland VS banksy
Techniek | Spuitbus |
Afmetingen | 121 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 250