Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 74 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |