Hub Pollen (1946-2023) Asperges en rode bessen
Afmetingen | 49.4 x 63.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 700