Oklam
  5. Oklam

Oklam

Lid sinds 2024 / Comblain-au-pont, België

5 aangeboden items / 1 verkochte items

Cenedese - Murano - Vase - Verre Scavo - Cénédèse, Vetri d'Arte Italie - 1950-1960 kopen? Bied vanaf 100!
Cenedese (1946) Italiaans Murano - Vaas - Verre Scavo - Cénédèse, Vetri d'Arte Italia - 1950-1960
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Raoul Adam - La Femme au Champs kopen? Bied vanaf 200!
Raoul Adam (1881-1948) Frans De vrouw in de velden
Techniek Olieverf
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Philippe Waxweiller - Cyrano de Bergerac kopen? Bied vanaf 120!
Philippe Waxweiller (1943) Belgisch Cyrano de Bergerac
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Bob De Moor - Plakat „Die Wassermagier“ nach Hergé kopen? Bied vanaf 120!
Bob De Moor (1925-1992) Belgisch Affiche “De Watermagiërs” naar Hergé
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
€ 120