Hendrik Oomen (1932-2013) Staked Plains
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 120 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 375