Lid sinds 2018 / AMSTERDAM, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Handbewerkt |
Afmetingen | 72 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |